دریافت نشان زرین توسط شرکت آیدیا نیک آفرین قشم - کورس

نمایش منو


دریافت نشان زرین توسط شرکت آیدیا نیک آفرین قشم

شرکت آیدیا نیک آفرین قشم صاحب امتیاز برند COURS در اولین “جشنواره کشوری تقدیر از مولفین کتب علمی” موفق به دریافت نشان زرین جشنواره شد.

در این جشنواره که در روز ۲۷ آذر ماه ۹۵ و در مشهد مقدس برگزار شد، سیمرغ زرین جشنواره به دلیل “تالیف کتاب موفقیت در کسب و کار” که توسط گروه تحقیق و توسعه کورس جمع آوری شده بود با کسب امتیازات لازم و با تایید کمیسیون ممیزی کتاب¬ ها به این برند تعلق یافت.
بر این اساس “جشنواره کشوری تقدیر از مولفین کتب علمی” برای اولین بار در کشور همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، با حمایت گروه توسعه مدیریت ایران و با هدف معرفی کتب برتر علمی با حضور مولفین آثار برگزیده از سراسر کشور و نمایندگانی از دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی همچین اساتید دانشگاه ها، مدیران شرکت ها و انجمن های دولتی و غیر دولتی در شهر مقدس مشهد برگزار گردید. لازم به یادآوری است ممیزی کتاب ها در این جشنواره بر اساس معیارهایی نظیر محتوای کتاب، روان بودن قلم نویسنده (قابل فهم بودن مطالب)، تعداد صفحات هر کتاب و تیراژ اولیه و تعداد چاپ های بعدی (استقبال مردم از کتاب) بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.